Flexové fólie

Nabízíme veliký výběr 

Fólie Flex je tenká gumová elastická fólie na potisk textilu. Ideálně se přizpůsobí povrchu, čímž Vám poskytne vysoký komfort při nošení.

Flexové fólie jsou jednoduché na zpracování a jsou i velmi odolné při praní. Vyberte si z následujících sérií:

Premium-Flex: univerzální Premium-Flex
Premium-Flex Nylon: speciální Flex na nylon

Profi-Flex: největší výběr barev a jednoduché zpracování

Video-Flex: Flex pro extrémní nároky

Star-Flex: pro módní efekty - leský, třpytivý, vzorkovaný!
 

Potřebujete další informace? Jednoduše nás kontaktujte!

 

Premiumflex - kvalita, která vás přesvědčí

Premiumflex je tenká polyuretanová fólie s lepidlem taveným za horka a s matným povrchem, měkkým a na omak podobným textilu. je vhodný pro bavlnu, směsové tkaniny z polyesteru a bavlny, polyesteru a akrylu fleeceu apod. Pro materiály z nylonu použijte Premiumflex nylon (zkráceně PFXN). Premiumflex se lehce dá lehce vyřezat a vyseparovat. Díky zpětně lepící podložce můžete omylem vyseparované části znovu nalepit. Premiumflex má vynikající krycí schopnost a zářivé barvy. Je vhodný k praní do 60 c a ideálně se tak hodí k použití na sportovní a pracovní oděvy. Premiumflex neobsahuje žádné PVC, žádná změkčovadla ani těžké kovy. M8 certifikát Öko-Tex-Standard 100. Při použití se ři'dte pokyny ke zpracování.  

Profiflex - tenká fólie splývající s povrchem

Vysoce kvalitní polyuretanová fólie s lepidlem tavitelným za horka o tloušťce pouhých 50  m. Velmi dobře splývá s povrchem. Je vhodný pro použití na bavlnu, směsové materiály z polyesteeru a bavlny, polyesteru a akrylu, visközy apod. Pro nylonové textilie použijte Profiflex Nylon s označením CHN v identických barvách. Profiflex je příjemný ke zpracování., lehce se dá vyříznout i vyseparovat. Pokud nějakou část vyseparujete omylem, můžete ji znovu přilepit na zpětně lepící podložku. Praní je možné do 80 C, u reflexních barev do 60 c a u nylonu do 30 C. Při použití se řiďte pokyny ke zpracovávní.   

Videoflex - zaručený standard 

Tato fólie má vysokou krycí schopnost, je vyrobena z PVC. Nabízí matný povrch bez odlesků. Materiál je umístěn na polyesterové podložce, která není zpětně lepící, a velmi jednoduše se separuje.  Používá se na textilie z bavlny, směsových materiálů polyester/bavlna, polyester/akryl apod. Pro nylonové tkaniny použijte Videoflex Extra. Videoflex je o něco tlustší než jiné flxové fólie, je pevný a vysoce krycí. Snáší praní na 80 C a je tudíž ideální pro použití na sportovní a pracovní oblečení. I Videoflex Nylon vykazuje do 60 C vysokou odolnost proti vodě. Videoflex odpovídá normě Öko-Tech-Standard 100 třídy 2 pro výrobky s přímým kontaktem na kůži. Při použití se řiďte pokyny ke zpracování.