Flockové fólie

Vlastnosti 

Flockové folie jsou díky sametovému povrchu a textilnímu charakteru vce než jen potisk. Díky vysoké hustotě vlákna vznikne hodnotný optický dojem. Ukažte Vašemu zákzníkovi, jaký perfektní výsledek získá pomocí flockové fólie.

Fólie Flock dovážíme od 3 různých dodavatelů. Tím můžeme optimálně reagovat na Vaše přání a nabídout širokou škálu barev.

Flock se dá výborně přenášet na bavlnu, přírodní látky a bavlno-syntetické materiály. Doporučujeme vyzkoušet na zkušebním vzorku.

Flock lze prát do 60°C. Flockový potisk je vůči praní velmi odolný.

 

Premiumflock - vysoce kvalitní flocková fólie z viskózových vláken, s vysokou hustotou vláken a výraznými barvami. Tuto fölii můžete použít pro bavlnu, směsové tkaniny, přírodní i syntetické tkaniny. Není vhodná pro materiály s posilikonovaným povrchem. V důsledku vysoké hustoty vláken je fólie na omak podobná textilu. Díky zpětně lepící podložce můžete části vzoru, které jste nechtěně vyseparovali, znovu nalepit na podložku. Premiuflock snáší praní do 60 C, což umož'nuje jeho použití i na sportovní a pracovní oděvy. Při použití fólie se řiďte pokyny ke zpracování. 

Profiflock - fólie z viskózových vláken se sametovým povrchem, velkým výběrem pestrých barev. Je univerzální k použití na běžné materiály. Profiflock můžete použít pro bavlnu, směsové materiály, vlnu, viskózu apod. Není vhodný pro materiály s posilikovaným povrchem. Je příjemný ke zpracování. I malá písmenka se dají dobře vyříznout na plotru a vyseparovat. Pokud jste některé části vzoru vyseparovali nechtěně, můžete je na zpětně lepící podložku znovu nalepit. Profifock můžete prát do 60 C a je ideální pro použití na sportovní textilie, čepice a pracovní oděvy. Při použití se ři'dte pokyny ke zpracovávní. 

Stripflock - fólie z visközových vláken zaručené kvality se sametovým povrchem. Je vhodný pro bavlnu, směsové tkaniny, fleece, vlnu apod. Nevhodný pro tkaniny s posilikonovaným povrchem. Stripflock se lehce vyřezává i separuje. Nechtěně vyseparované části můžete znovu přilepit na zpětně lepící podložku. PStripflock snáší praní do 60 C a je vhodný pro sportovní a pracovní oblečení. Při použití se řiďte pokyny ke zpracování.